JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Komunikat dla Absolwentów

8 czerwca 2020 r. rozpoczynają się egzaminy maturalne. Sytuacja epidemiczna w kraju wymaga zastosowania szczególnych procedur, z którymi jesteście zobowiązani się zapoznać. 

 

  1. Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, która nie przebywa w kwarantannie ani izolacji domowej;
  2. Na egzamin należy zgłosić się z dokumentem tożsamości, czarnym długopisem, podpisanym oświadczeniem, rękawiczkami, osłoną nosa i ust;
  3. Harmonogram egzaminów pisemnych z podziałem na sale, w których będzie się odbywał egzamin jest wywieszony w gablocie szkolnej i dysponują nim Wychowawcy klas maturalnych;
  4. Wychowawcy poinformują Was o której godzinie i którym wejściem do szkoły zostaniecie wpuszczeni na salę egzaminacyjną;
  5. Czekając na wejście do szkoły jesteście zobowiązani do zachowania odpowiedniego odstępu (1,5 m);
  6. Koniecznie zapoznajcie się z dokumentami znajdującymi się poniżej:

Najważniejsze wytyczne dla zdających

Oświadczenie maturzysty

Wytyczne GIS, MZ, MEN dotyczące przeprowadzania egzaminów

 

Życzymy powodzenia na egzaminach!

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja