JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Otrzęsiny 2020

 

Dnia 22.09.2020 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Nowi uczniowie wraz z wychowawcami mieli za zadanie przygotować krótkie przedstawienie pt. ,,Wizja końca XXI wieku”. Wszystkie klasy wykazały się niezwykłą kreatywnością i w ciekawy sposób zaprezentowały swoje pomysły. Po występach nastąpiło uroczyste ślubowanie, po którym uczniowie stali się pełnoprawnymi uczestnikami życia I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie. Dziękujemy i życzymy owocnej nauki w miłej atmosferze!  Fotograficzna relacja Adrianny Łukaszewicz

 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja