JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Mistrzostwo Polski w karate

Z dumą i radością informujemy, że Kinga Kotowicz – uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie w XXXI Mistrzostwach Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Tradycyjnym Karate-Do, które odbyły się 10-11 października 2020 r. we Włocławku zdobyła Mistrzostwo Polski w kumite drużynowym i Wicemistrzostwo Polski w konkurencji kumite. Kinga Kotowicz tym samym została powołana do reprezentacji narodowej juniorów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja