JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Akcja "Pełna miska dla schroniska"

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w akcji "Pełna miska dla schroniska". Dzięki Wam zwierzęta z chojnickiego "Przytuliska" mają jedzenie oraz ciepłe koce i legowiska.

 Schronisko na swoim funpagu umieściło dla nas specjalne podziękowania:  https://www.facebook.com/164352580442499/posts/1233011303576616/

Jeszcze raz dziękujemy.

Koordynatorki akcji:
Ula Majerska i Aleksandra Słomka z 1a

 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja