JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

KOMUNIKAT 1/2020/2021

Grono pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie serdecznie zaprasza rodziców lub opiekunów uczniów na spotkania, które odbędą się  w wtorek, 22 września 2020 roku zgodnie z poniższym harmonogramem:

16:30 – spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych ogólne w sali gimnastycznej

17:30 – spotkanie rodziców uczniów klas trzecich ogólne w sali gimnastycznej

17:30 – spotkanie rodziców uczniów klas drugich w salach lekcyjnych:

(II a – sala nr 5, II b – sala nr 3, II c – sala nr 15, II d – sala nr 30

II e – sala nr 2, II f – sala nr 28,);

W czasie spotkań będzie można dokonać wpłaty na fundusz rady rodziców (składka roczna – 50 zł). Wszelkie informacje dotyczące warunków ubezpieczenia NNW uczniów znajdują się na stronie internetowej w zakładce dla rodzica/dla ucznia.

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja