JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klas pierwszych

Listy kandydatów przyjętych:

Klasa I a - politechniczna 

Klasa I b - prawnicza

Klasa I c - przyrodniczo - medyczna

Klasa I d - ekonomiczno - biznesowa

Wykaz podręczników dla klas pierwszych

W dniu 2 września 2021 r. zostanie zorganizowana giełda używanych podręczników. 

Lista kandydatów nieprzyjętych:

Klasa I a - politechniczna

Klasa I b - prawnicza

Klasa I c - przyrodniczo - medyczna

Klasa I d - ekonomiczno - biznesowa

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja