JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Serdecznie zapraszamy uczniów na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2021/2022, która odbędzie się 1 września w szkolnej sali gimnastycznej zgodnie z poniższym harmonogramem:

8.30 - klasy 1a, 1b, 1c;

9:00 – klasy 2a, 2b, 2c;

9:30 – klasy 3a, 3b, 3c; 

10:00 – klasy 3d, 3e, 3f

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja