JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Informacja o rekrutacji

Informujemy, że Szkolna Komisja Rekrutacyjna I LO, pracuje codziennie w dniach od 16 do 24 lipca br. w godzinach: 9:00 do 12:00.

MATURZYŚCI

Zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości 4 lipca o godz. 11:00 do sali nr 21. 

Absolwentom, którzy nie będą mogli osobiście odebrać świadectw lub haseł dostępu do wyników w serwisie OKE, przypominamy, że w/w będą wydawane za okazaniem upoważnienia. (do pobrania)

Wakacje....wakacje...

Zaczynamy wakacje :-)... całej społeczności szkolnej życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia 2 września.

Zakończenie roku szkolnego

19. czerwca 2019 r. o godzinie 9:00, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019.  Fotorelacja - Adrianna Łukaszewicz.

Wakacyjna LOkomotywa

ZAPRASZAMY DO LEKTURY

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja