JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Wakacje

Drodzy Uczniowie,

Po długim roku szkolnym, jakże odmiennym od wcześniejszych, nadszedł upragniony dzień.

Odebraliście świadectwa, dyplomy i nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy Wam promocji do następnej klasy, sukcesów w zawodach, konkursach, olimpiadach. Dziękujemy za całoroczną aktywność w nauce, sporcie, przedsięwzięciach artystycznych i działalności społecznej.

Wszyscy zasłużyliście na wspaniałe wakacje. Spędźcie je zdrowo, aktywnie i przyjemnie. Wypocznijcie, zregenerujcie siły, znajdźcie czas na kontakty z rodziną i przyjaciółmi, oddajcie się swoim pasjom.  Bądźcie odpowiedzialni, by wakacje były dla Was czasem wspaniałych przygód i niezapomnianych dobrych wrażeń.

Do zobaczenia w szkole 1 września.

Wasi Nauczyciele

ÓSMOKLASISTO!

Planujesz dołączyć do grona uczniów I LO w Złotowie i chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej szkole i przebiegu rekrutacji?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy stronę, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje.

Zapraszamy!

Komunikat z dnia 4 czerwca 2020 r.

Informuję, że w związku z  przeprowadzanymi egzaminami maturalnymi, w dniach 8, 9, 10 czerwca  2020 r., nie będą się odbywały zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zajęcia zostaną wznowione 15 czerwca i będą się odbywały w tym samym trybie do 26 czerwca 2020 r.

Katarzyna Cielas

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie

Komunikat dla Absolwentów

8 czerwca 2020 r. rozpoczynają się egzaminy maturalne. Sytuacja epidemiczna w kraju wymaga zastosowania szczególnych procedur, z którymi jesteście zobowiązani się zapoznać. 

Czytaj więcej: Komunikat dla Absolwentów

MATURZYŚCI!

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Miesięcznikiem Edukacyjnym Perspektywy na stronie internetowej www.studia.gov.pl w okresie od 3 czerwca do września br. przeprowadzi kampanię informacyjną wspierającą rekrutację na studia w roku akademickim 2020/21.

Szczegóły w komunikacie.

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja