JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów klas pierwszych odbędzie się 1 września o godzinie 8:30 w szkolnej sali gimnastycznej.

Starszych uczniów zapraszamy na spotkania z wychowawcami.

9:00 – klasy: 2A (sala nr 5), 2B (sala nr 22), 2C (sala nr 15);

9:30 – klasy: 2d (sala nr 30), 2e (sala nr 2), 2f (sala nr 28);

10:00 – klasy: 3a (sala nr 7), 3b (sala nr 6), 3c (sala nr 12). 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja