JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Andrzeja Motaka

Z dumą i radością informujemy, że nauczyciel języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie - Andrzej Motak został uhonorowany medalem Komisji Edukacji Narodowej przyznanym przez Ministra Edukacji Narodowej. Odznaczenie zostało wręczone przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty - panią Elżbietę Leszczyńską podczas uroczystości, która odbyła się 20 października 2017 r. w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów dydaktycznych, wychowawczych i artystycznych.
red. I LO

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...