JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Połowinki 2017/2018

  
Dnia 17 listopada 2017 roku na sali gimnastycznej w I Liceum Ogólnokształcącym odbyły się  długo wyczekiwane połowinki klas II. Nasi uczniowie są już na półmetku swojej edukacji. Kolejny a zarazem ostatni przystanek to studniówka. Naszym motywem przewodnim było miasto nocą. Gwieździste niebo i czarne, oświetlone budynki na czele z Big Benem sprawiły, że mogliśmy dokładnie poczuć magię tej nocy. Dziękujemy uczennicom klas II za przygotowanie wspaniałych dekoracji a także naszym wychowawcom, rodzicom, dyrekcji szkoły, obsłudze cateringowej ,,Smakosz’’, ekipie Kucharski Music oraz fotografowi Michałowi Baczyńskiemu. Połowinki zapadną niewątpliwie każdemu z uczestników w pamięć. Wspólna rozrywka jeszcze bardziej nas zintegrowała. Tej nocy wszyscy mogli zapomnieć o szkolnych obowiązkach, żeby oddać się jakże miłym i beztroskim chwilom w gronie przyjaciół.

Tekst: Zosia Jarosz
Zdjęcia: zlotowskie.pl

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...