JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ na etapie szkolnym została rozstrzygnięta. Naszą szkołę na zawodach okręgowych reprezentować będzie Nikodem Panknin, uczeń klasy I a. Tegoroczna edycja olimpiady przebiega pod hasłem: „Wyzwania współczesnego rynku pracy”. Zawody okręgowe w ramach XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbędą się 12 stycznia 2018 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej należy do jednej z najbardziej popularnych pod względem liczby uczestników. Laureaci i finaliści zasilają szeregi kadr menedżerów, nauczycieli akademickich i fachowców w różnych dziedzinach praktyki gospodarczej. Gratulujemy Nikodemowi i życzymy dalszych sukcesów! 

tekst Wiesława Polanin - nauczycielka geografii i podstaw przedsiębiorczości

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...