JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Olimpiada Geograficzna

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA na etapie szkolnym została rozstrzygnięta. Prezydium Komitetu Głównego podjęło uchwałę o dopuszczeniu do zawodów pisemnych II etapu XLIV Olimpiady Geograficznej następujących uczniów naszej szkoły: Klaudię Grabowską (uczennicę klasy I d), Kamilę Jasiłek (uczennicę klasy I a), Julię Winiarczyk (uczennicę klasy I b) i Piotra Wiese (ucznia klasy III a). Zawody okręgowe odbędą się 10 lutego 2018 roku w Collegium Geographicum Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu. Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zawodach okręgowych!

tekst Wiesława Polanin - nauczycielka geografii i podstaw przedsiębiorczości

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...