JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

Dnia 18.01.2018 odbył się Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek oraz Piosenek o Tematyce Bożonarodzeniowej. W kategorii "Zespół" nasi uczniowie w składzie: Zuzanna Gruba, Kamila Korpal, Weronika Zenka, Julia Fifielska i Konrad Bernacki, zajęli I miejsce. W kategorii 'Soliści" nasi uczniowie zdobyli kolejno: Julia Fifielska - I miejsce, Zuzanna Gruba - II miejsce i Weronika Zenka - III miejsceGratulujemy!

 tekst i fot. Ireneusz Brewka

Na zdjęciu nagroda dla zespołu i opiekuna naszych uczniów, prof. Ireneusza Brewki.  Zdjęcia z konkursu można obejrzeć na portalu zlotowskie.pl

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...