JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Studniówka 2018

  
Dnia 13 stycznia nasi tegoroczni maturzyści mieli przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych, a zarazem najlepszych wydarzeń bieżącego roku. Oczywiście mowa o studniówce. Odbyła się ona w hotelu „Gromada” w Pile. Zabawę rozpoczęliśmy o godzinie 19:00. Ponad sto elegancko ubranych oraz pięknie uczesanych Pań i Panów weszło na salę, wzbudzając przy tym wielki zachwyt. Można pokusić się o stwierdzenie, iż każdy z nas tego dnia wyglądał jak milion dolarów. Oprócz uczniów trzech klas maturalnych ową uroczystość swą osobą uświetniali również nauczyciele, Pani Dyrektor oraz obsługa szkoły. Po zapierających dech w piersiach polonezach, nadeszła pora na pamiątkowe zdjęcia. Następnie przeszliśmy do stołów, aby skonsumować potrawy i tym samym nabrać energię i siłę na kolejne osiem godzin zabawy! Tańcom nie było końca. Muzyką zajmował się Paweł Kucharski który dbał oto, aby każdy dobrze się bawił i znalazł coś dla siebie. Reasumując studniówka była wspaniałym przeżyciem, które z pewnością zostanie przez nas zapamiętane na zawsze.

tekst: Karolina Pawlak kl. 3b
fot. Karol Potapowicz

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja