JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Sukces Uli

"Klubowicze do klawiatur!" - to konkurs na recenzję organizowany dla czytelników należących do Dyskusyjnych Klubów Książki  działających przy bibliotekach publicznych w całej Polsce. DKK działa w Złotowie pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida. W każdym miesiącu Instytut Książki wyłania laureatów w dwóch kategoriach (młodzież i dorośli). W styczniu nagrodę za recenzję książki pt. "On" otrzymała Urszula Chodera z kl. III A. Gratulujemy!
 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja