JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Sukcesy naszych uczennic w konkursach recytatorskich.


                    Uczennice z naszego liceum odniosły sukcesy w dwóch ważnych konkursach recytatorskich. 7. marca w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Karola Libelta odbył się konkurs recytatorski "Poznańskie dziewiątki". Startowało w nim ponad sześćdziesięciu uczestników. Karolina Pawlak mówiąc wiersz Wacława Iwaniuka "O prawdziwej miłości", zajęła drugie miejsce. W tym samym konkursie Natalia Karbownik otrzymała wyróżnienie za recytacje wiersza Zbigniewa Herberta "Ze szczytu schodów".
                  9. marca w Regionalnym Centrum Kultury - Fabryka Emocji w Pile odbyły się rejonowe eliminacje 63-ego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Agata Koniarek za monodram  zatytułowany "Zaige gesind" zdobyła nagrodę i awans do etapu wojewódzkiego. Naszym recytatorkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   
tekst: Andrzej Motak - nauczyciel języka polskiego
fot.1,2 Karolina Pawlak
fot 3,4,5, Anna Szopieraj 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja