JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Piłka siatkowa

W tym tygodniu odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu rejonowym, nasza reprezentacja, która wcześniej zdobyła  Mistrzostwo Powiatu Złotowskiego ambitnie rywalizowała z najlepszymi zespołami z powiatów chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, wągrowieckiego i dwiema szkołami powiatu pilskiego. Mecze odbyły się w dwóch grupach. W ogólnej rywalizacji nasz zespół zajął III miejsce. Gratulujemy! Skład drużyny: Nikola Kamowska – Ia, Julia Rzepka – Ia, Klaudia Grabowska – Id, Kinga Tyloch– Id, Zuzanna Głyżewska – IIb, Weronika Walczyńska – IIc, Martika Łucarz– IIIb, Marta Peplińska – IIIb, Zuzanna Sobiechowska – IIIc, Hanna Wójcik – IIIc.

red. I LO
fot. Klaudia Grabowska

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja