JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Ogólniada 2018 - relacja

„Wiosna - Ogólniada była,

Wiosna - Curie aż odżyła,

Wiosna, ludzi wkoło, szczęśliwi my”.


20 marca w szkole było radosne święto wiosny i młodości. Na początek mieliśmy za zadanie przygotowanie sałatki oraz napisanie opowiadania z użyciem dość trudnych do zinterpretowania wyrazów. Następnie każda klasa wzięła udział w grze terenowej, wykonując różne zadania, za które otrzymywaliśmy punkty. Po powrocie do szkoły degustowaliśmy sałatki, kiełbasę z grilla oraz bagietkę po francusku z okazji Dnia Frankofonii. Na koniec przebraliśmy się za przyporządkowany klasie kraj - od Iraku po Jamajkę, co również podlegało ocenie. Odbyła się barwna parada klas. W oczekiwaniu na wyniki rywalizacji wspólnie zatańczyliśmy belgijkę. Zwycięzcą została klasa II A. Gratulujemy!

I wielkie podziękowania dla organizatorów, za kolejne cudowne wydarzenie w naszej szkole!

Relacja fotograficzna w obiektywie Daniela Łososia ucznia kl. I A

tekst: Wiktoria Brzezińska kl. I b

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja