JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Wolontariat sportowy.

 
Pływalnia „Laguna” co roku organizuje Mistrzostwa Złotowa. O medale w pływaniu walczyło około 60 osób w różnych kategoriach wiekowych oraz stylach. Nasi wolontariusze wcielili się w rolę sędziów. Praca i zaangażowanie naszych uczniów pozwoliła sprawnie przeprowadzić zawody. Dziękujemy!

Skład drużyny wolontariuszy: Jaroch Bartłomiej – Ia, Głyżewska Zuzanna – IIb, Dziwińska Dominika – IIc, Dziwińska Klaudia – IIc, Szczęśniak Joanna – IIc, Chwedczyk Bartosz – IIIa, Nowak Magda – IIIa, Sztykowski Jacek – IIIa, Tlock Kacper – IIIa, Peplińska Marta – IIIb.

tekst: Małgorzata Wesoły
fot. Dominika Dziwińska

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja