JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Sportowy sukces naszych uczniów

Dnia 24.10.2018 r. Odbył się turniej w unihokeja szkół ponadgimnazjalnych, w którym uczestniczyły drużyny damskie i męskie. Zawody sportowe zorganizowane były przez CKZiU w Jastrowiu. Reprezentanci naszej szkoły wykazali się wielkim sprytem, szybkością oraz walecznym sercem, które nie pozwalało im się poddać w kryzysowych momentach. Drużyna dziewcząt wywalczyła trzecie miejsce, a zespół męski drugie miejsce.  Reprezentowali nas : Julia Bajor, Anna Frieske, Maja Wasińska, Dominika Kleist, Joanna Szęśniak, Natalia Drop, Emilia Mielke, Klaudia Pioch, Bartosz Gliniecki, Sławoj Kania, Jakub Frieske, Grzegorz Gołębiewski, Michał Zych, Jakub Kufel, Maciej Zieliński oraz Jakub Szyszymar. Gratulujemy!
 tekst i fot. Julia Bajor ucz. kl. I c

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja