JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Odznaczenia dla naszych nauczycielek

30. października w Pałacu Działyńskich na Starym Rynku w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych nauczycielom z wielkopolskich szkół. Miło nam poinformować, że w tym zacnym gronie znalazły się dwie nasze nauczycielki: Dorota Gała – nauczycielka matematyki, podstaw przedsiębiorczości i pedagog szkolny oraz Małgorzata Wesoły nauczycielka wychowania fizycznego. Obie panie  odebrały Brązowe Krzyże Zasługi przyznane przez Prezydenta RP.  Odznaczenie to zostało „ustanowione w 1923 r. i nadawane jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.”  Odznaczonym Paniom serdecznie gratulujemy.
 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja