JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

"A to Polska właśnie"

26 października 2018 w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski zatytułowany "A to Polska właśnie". Udział wzięli uczniowie z różnych szkół średnich ze Złotowa. Jury mieli przyjemność usłyszeć poezję wierszopisarzy takich jak Zbigniewa Herberta, czy Bohdana Urbanowskiego. Laureatami zostali: Michał Budnik - I miejsce, Natalia Karbownik - II miejsce oraz Weronika Grabowska - III miejsce. 
tekst: Wiktoria Brzezińska 
Cecylia Stefaniak 
 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja