JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Zajęcia klasy akademickiej

14 listopada 2018 roku odbyły się zajęcia klasy akademickiej Ib z wykładowcą Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu - dr. Sebastianem Paczosem. Na spotkaniu mogliśmy wysłuchać wykładu na temat prawa wyborczego i norm prawnych. Dowiedzieliśmy się wiele nowych informacji m.in. o typach systemów wyborczych. Omawiane zagadnienia bardzo nam się spodobały i wszystko przebiegło w miłej atmosferze.  
 tekst i zdjęcie Maja Piękoś I B 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja