JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

POŁOWINKI 2018


W piątek, 16 listopada 2018 r. na sali sportowej w naszej szkole, klasy drugie świętowały "półmetek" swojej historii w ILO. Naszym przewodnim motywem dekoracyjnym była aleja gwiazd. Dzięki pięknie udekorowanej sali z gwieździstym niebem, mogliśmy w pełni poczuć magię tego wydarzenia. Dziękujemy za niezapomnianą imprezę wszystkim, którzy zaangażowali się w jej organizację, uczniom, wychowawcom, rodzicom, dyrekcji, obsłudze cateringowej "Zacisze", DJ'owi Szumny oraz fotografowi Michałowi Baczyńskiemu. Cieszymy się, że tego dnia mogliśmy oddać się niepowtarzalnym i beztroskim chwilom w gronie przyjaciół. Zdjęcia w galerii.
tekst: Wiktoria Brzezińska 
Fot. Michał Baczyński   https://www.facebook.com/mbfotomaniak/ 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja