JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Spotkania teatralne w Turku.

      Od 8 do 9 grudnia tego roku, podczas XXV Ogólnopolskich Spotkań Teatralnych Młodych "CZWARTA ŚCIANA" w Turku,  jury nagrodziło uczennicę klasy Ic - Wiktorię Kierzek, za rolę w spektaklu "Dwanaście demonów Witkacego". Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów na drodze aktorskiej. 
 tekst i fot.: Wiktoria Brzezińska kl. IIB i Cecylia Stefaniak kl. IIB 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja