JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej

 
Przez ostatnie 2 miesiące w naszej szkole było słychać tylko odbijanie piłki! A to za sprawą corocznych Mistrzostw Szkoły o Przechodni Puchar Dyrektora I LO w Złotowie. We wtorek (18.10) doszło do ostatecznego pojedynku! Po drodze pełnej zwycięstw, akcji na miarę igrzysk olimpijskich... do wielkiego finału trafiły trzy klasy: IIA, IIIA, IIIC.  
Atmosfera i doping kibiców były na złoty medal! Blisko po 3 godzinach walki niezwyciężona II A pokonała klasy III i to ona zdobyła puchar oraz... maskotkę klasową! 
Wyniki meczów:
IIIC - IIIA 1:2 (16:25; 25:20; 12:15)
IIIA - IIA 0:2 (16:25; 21:25)
IIIC - IIA 0:2 (15:25; 19:25) 
Na boisku, byliśmy również świadkami ‘’profesorskiej gry’’. W mistrzostwach wzięli udział nasi nauczyciele: pan Wojciech Jarka, pan Wojciech Wegner, pan Ireneusz Brewka oraz ksiądz Piotr Klimecki. Pojedynki były rozgrywane pod czujnym okiem naszych wuefistów: prof. Wojciecha Jarki oraz prof. Małgorzaty Wesoły. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy kibicom za fenomenalny doping. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku mistrzostwa będą równie zacięte!  
tekst: Zosia Jarosz IIIb
zdjęcia: Ola Sobczak IIIb

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja