JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Jasełka 2018

   
21 grudnia to wyjątkowy dzień w naszym liceum. W każdej klasie było słychać świąteczne piosenki i czuć zapach pierogów! Po wigilijnych życzeniach i symbolicznym przełamaniu opłatkiem udaliśmy się na jasełka. Tegoroczne przedstawienie przygotowały klasy: Ib, Ic, IIb pod czujnym okiem księdza Piotra Klimeckiego. Tematem przewodnim był Dar Wolności, który uświadamia nam, że każdy z nas decyduje o tym, kim jest i co czyni. Natomiast wolność może prowadzić do ogromnego zła lub do wielkich dzieł.  Niewątpliwie do jednych z wielkich dzieł można zaliczyć udział naszej szkoły w różnych wolontariatach. Każdy kto zaangażował się w bezinteresowną pomoc otrzymał pamiątkowy dyplom i podziękowanie. A było ich aż 103! Wiktoria Brzezińska przedstawiła relację z wręczenia Szlachetnej Paczki rodzinie, dla której podejmowaliśmy wspólne działania z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz z Zespołem Szkół Ekonomicznych pod hasłem RAZEM DLA DAWIDA .
Na koniec pani dyrektor Katarzyna Cielas złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Fotorelacja w galerii.
tekst: Zofia Jarosz 
fot. Aleksander Kozicz

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja