JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Konkurs kolęd i pastorałek

   
Dnia 10 stycznia 2019 roku w Złotowie odbył się konkurs Kolęd i pastorałek. Uczniowie naszej szkoły po raz drugi postanowili pojawić się na zawodach jako soliści i zespół. Uczestników było wielu a wykonywane utwory na naprawdę wysokim poziomie, jednak to uczniowie naszego liceum podbili serca jurorów zajmując najwyższe miejsca w swoich kategoriach. Kategoria soliści: I miejsce Pamela Borkowska II miejsce Zuzanna Gruba III miejsce Wiktoria Kierzek Zespół Virtus pod opieką profesora Ireneusza Brewki w składzie: Pamela Borkowska, Zuzanna Gruba, Julia Fifielska, Kamila Korpal, Weronika Zenka, Michał Kisiel, Marcin Antosz, Barbara Michalec,Bartłomiej Jaroch i Miłosz Wiśniewski zdobyli Grand Prix konkursu. Gratulacje!

tekst: Weronika Zenka kl. II A
fot.1 i 2: Katarzyna Cielas, fot. 3: Kamila Korpal

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja