JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Studniówka 2019

  
Piątkowy wieczór niewątpliwie zostanie na długo w pamięci wszystkich maturzystów. Wiele tygodni przygotowań, prób poloneza, wybierania kreacji... i oto nadszedł ten dzień. 11 stycznia w pięknym Pałacu w Rzęszkowie, odbyła się nasza długo wyczekiwana studniówka. Zabawę rozpoczęliśmy o godzinie 19:00. Ponad 130 elegancko ubranych i pięknie uczesanych Pań i Panów weszło na salę, wzbudzając przy tym wielki zachwyt. Na samym początku pani dyrektor Katarzyna Cielas wygłosiła przemówienie, w którym poprosiła nas a właściwie nakazała, abyśmy na ten dzień zapomnieli o maturze, o nauce i cieszyli się chwilą, wspólną zabawą. Po odczytaniu fragmentu ,,Pana Tadeusza’’ nadeszła pora na dostojny taniec, czyli poloneza. Odbyły się także pamiątkowe zdjęcia. Potem zabawom nie było końca. Wychowawcy byli bardzo zaskoczeni, gdy klasy w oryginalny sposób podziękowały im za wspólnie przebytą drogę, wsparcie oraz pomoc. O godzinie 22 nadeszła pora na ,,słodką chwilę’’, czyli torty studniówkowe ze zdjęciami klasowymi. O północy otrzymaliśmy symboliczne koniczynki, aby szczęście sprzyjało nam na majowych egzaminach. Teraz pozostała nam już tylko intensywna nauka! 
tekst: Zofia Jarosz kl. III B
fot: Karol Potapowicz
 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja