JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

II Konkurs Piosenki w Języku Angielskim-dla uczniów szkół podstawowych

  
Lady Gaga, Rihanna, Katy Perry i Adele w naszej szkole? Jak najbardziej! A wszystko dzięki uczestnikom II Konkursu Piosenki w Języku Angielskim. Od godziny 9.00 mieliśmy okazję posłuchać 26 uczniów szkół podstawowych. Jurorzy, na co dzień mający do czynienia z muzyką, mieli naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Decydowały „muzyczne subtelności” oraz oczywiście język angielski. Ostatecznie przyznano dwa wyróżnienia i trzy nagrody główne. I miejsce przypadło Mai Thomas ze Szkoły Podstawowej z Zakrzewa, II miejsce dla jej koleżanki ze szkoły Justyny Fidler (zwyciężczyni sprzed roku), III miejsce dla Kingi Peplińskiej ze Szkoły Podstawowej z Łobżenicy. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom.
 
tekst: Wojciech Wegner - nauczyciel j. angielskiego
zdjęcia: ILO

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja