JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Komunikat dyrektora 5/18_19

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie kontynuowana jest akcja strajkowa. W związku z powyższym od środy 24 kwietnia 2019 roku do odwołania zapewniamy zajęcia opiekuńcze w godzinach planowych lekcji uczniów.
Z poważaniem
Katarzyna Cielas dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie 
 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja