JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Sukces Weroniki i Nikodema

  
Dnia 30 maja 2019 roku w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie odbył się finał III edycji konkursu ,,Będę Biznesmenem – BeBi’’. Wśród finalistów konkursu znaleźli się uczniowie klasy II a: Weronika Klawiter i Nikodem Panknin. W finałowym etapie  ocenie podlegała prezentacja planu biznesowego ,,House&Smart’’. Po wnikliwej analizie wystąpień, jury dokonało oceny 10 zespołów z wielkopolskich szkół i przyznało cenne nagrody rzeczowe i wyróżnienia. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali uczniowie naszej szkoły pod opieką pani profesor Wiesławy Polanin. 

tekst Weronika Klawiter
fot. Wiesława Polanin

Naszym uczniom i  nauczycielce serdecznie gratulujemy.

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja