JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Kruki i kruczki w przyrodzie...

     
21 maja uczniowie klasy I c uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych " Kruki i kruczki, czyli o komunikacji w przyrodzie, społeczeństwie i świecie wirtualnym" w Nadnoteckim Instytucie Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Pile. Zajęcia laboratoryjne odbyły się w ramach projektu edukacyjnego" Uniwersytet Wsparcia Rozwoju Kompetencyjnego Młodzieży".

tekst i foto Emilia Kozłowska - nauczycielka biologii

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja