JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Narodowe Czytanie 2019

10 września br. młodzież naszej szkoły wzięła udział w 8 edycji Narodowego Czytania. Uczniowie wspólnie z wychowawcami przeczytali jedną nowelę spośród ośmiu zaproponowanych przez Parę Prezydencką.
Akcja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, cieszymy się, że nasza szkoła przyłączyła się do tak ważnej i potrzebnej inicjatywy.

Galeria zdjęć autorstwa prof. Katarzyny Kaczmarek

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja