JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Maya w Mam Talent

Mam na imię Maja, mam 15 lat i pochodzę ze Starej Wiśniewki. Wystąpiłam w 12 edycji programu Mam talent. Śpiewać zaczęłam, kiedy miałam 6 lat, ale dopiero w gimnazjum stało się to moją pasją. W tym roku postanowiłam wziąć udział w programie, czując, że to jest właśnie ta odpowiednia chwila, aby spełniło się moje marzenie, jakim był występ na większej scenie i poznanie mojej idolki – Agnieszki Chylińskiej. Na casting pojechałam 18 czerwca do Gdańska. Jakie emocje mi wtedy towarzyszyły? Był to ogromny, czasem nawet paraliżujący stres, który jednocześnie dodawał mi motywacji. Zaprezentowałam utwór Dawida Podsiadło pt. „Nieznajomy”. Dlaczego akurat taki wybór? Miało to dla mnie duże znaczenie, chciałam pokazać wszystkie emocje, które we mnie tkwiły, stąd taki wybór. Nie potrafię wyrazić tych emocji, których doświadczyłam, gdy wciśnięto złoty przycisk i spadł na mnie złoty deszcz konfetti. Zgodnie z regułą programu użycie przez jurorów tego przycisku pozwala mi przejść od razu do półfinału. Przede mną jeszcze duże wyzwanie i kolejne emocje. W tym miejscu chciałabym wszystkim powiedzieć, że warto marzyć i spełniać swoje marzenia, nawet te najskrytsze.

                                                                                              Maya Thomas

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja