JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

IV edycja Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Do wygrania roczne stypendium na Warszawskiej Szkole Filmowej, indeksy na uczelnie w całej Polsce oraz akredytacje na festiwale filmowe. Rejestracja na edycję 2019/2020 potrwa do 14 listopada 2019 r.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.nina.gov.pl/dla-medi%C3%B3w/ju%C5%BC-wkr%C3%B3tce-wystartuj%C4%85-zapisy-na-iv-edycj%C4%99-olimpiady-wiedzy-o-filmie-i-komunikacji-spo%C5%82ecznej-27082019/
Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do p. prof. Katarzyny Kaczmarek

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja