JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Pełna miska dla schroniska

19.11.2019 r. w naszej szkole ruszyła akcja „Pełna miska dla schroniska”, podczas której będziemy zbierać:
Dla kotów:
-mleko w proszku
-karmę suchą i mokrą dla Juniorów i dorosłych
-karmę specjalistyczną Gastro i witaminy
-miski, kuwety, pellet, drapaki, zabawki, klatki
-czyste podusie, pościele, kocyki
-podkłady, termoforki, obroże przeciw pchłom

Dla psów:
-karmę mokrą i suchą dla Juniorów
-karmę specjalistyczną Gastro, Senior, Renal, Sensitive i Hypoallergic
-przysmaki: kości wędzone, lub inne dla zabicia nudy
-czyste koce, kołdry, legowiska
-szelki, obroże (w tym także przeciw pchłom)

Dla pielęgniarzy:
-rękawiczki lateksowe
-środki antybakteryjne (mydła, płyny)
-środki do utrzymania czystości i dezynfekcji

Powyżej wymienione rzeczy prosimy przynosić do szkolonej biblioteki do 6.12.2019 r.
Wszystko, co zbierzemy, przekażemy dla podopiecznych chojnickiego „PRZYTULISKA”.

Koordynatorki akcji:
Aleksandra Słomka kl. I A
Urszula Majerska kl. I A

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja