JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Sukces Krystiana

Dzisiaj, 4 grudnia 2019r., w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, odbyły się zawody okręgowe Olimpiady Statystycznej. Uczeń klasy III a Krystian Ożga, został laureatem tych zawodów. W ten sposób zakwalifikował się do zawodów centralnych, które odbędą się 25 lutego 2020r. w Warszawie.

Krystianowi gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych olimpijskich zmaganiach.

  

Tekst i foto: Wiesława Polanin

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja