JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

WEEKEND CUDÓW W CURIE

Miniony weekend był prawdziwym weekendem cudów za sprawą programu Szlachetna Paczka. Społeczność naszego liceum miała w nim również swój udział. Kochani!!! Dziękujemy za wasze otwarte serca i ofiarne dłonie. Z Waszych datków uzbierała się pokaźna kwota, bo niemal 4.000 złotych. Dzięki temu mogliśmy zaspokoić wszystkie potrzeby rodziny, dla której przygotowywaliśmy paczkę. Szóstego grudnia, w mikołajki, przekazaliśmy paczkę do Magazynu, który mieścił się w naszej szkole. Z relacji wolontariuszki, która przekazywała w naszym imieniu paczkę, wiemy, że pani Marta była bardzo wzruszona, cieszyły ją wszystkie prezenty, powtarzała, że słowo „dziękuję” to za  mało.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz młodzieży z klasy Id i Ib, która w czwartkowe i piątkowe popołudnie zadbała o to, aby zakupione rzeczy zapakować w piękny, świąteczny papier. Dziękujemy, że mogliśmy się podzielić naszym szczęściem z innymi.

 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja