JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Studniówka 2020

Dnia 4 stycznia nasi tegoroczni maturzyści mieli przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych, a zarazem najlepszych wydarzeń bieżącego roku, czyli Balu Studniówkowym. Impreza odbyła się w Pałacu w Rzęszkowie. Po oficjalnym rozpoczęciu wieczoru przez dyrektor szkoły panią Katarzynę Cielas, klasy zatańczyły tradycyjnego poloneza. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był DJ Maciej Garczarek. Płynąca z głośników muzyka porywała do tańca niemal każdego. Bawili się nie tylko uczniowie, lecz także nauczyciele, którzy przybyli, by towarzyszyć maturzystom w najważniejszym w tym roku balu. O północy każda z klas otrzymała tort, a później nastąpiło uroczyste wręczenie atrybutów szczęścia każdego abiturienta - koniczynek. Wychowawcy klas przypięli swoim uczniom ten wyjątkowy symbol, mówiąc każdemu z osobna kilka ciepłych słów. Po wspólnej fotografii bal nadal trwał. Znakomite nastroje utrzymywały się do samego rana. Jestem przekonana, że ten dzień na długo utkwi w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że wręczone koniczynki przyniosą nam szczęście podczas nadchodzących egzaminów.

 Tekst: Wiktoria Brzezińska, zdjęcia: Foto Mars, Adriana Opłatek

  

   

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja