JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

XLVI Olimpiada Geograficzna

W dniu 8.02.2020 w auli Collegium Geographicum imienia Profesora Stanisława Pawłowskiego w Poznaniu odbyła się XLVI Olimpiada Geograficzna. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klasy I D: Zuzanna Maciejewska, Adam Poznański i Hanna Szkoda. Uczniowie musieli wykazać się szczegółową wiedzą w dziedzinie geografii fizycznej oraz społeczno-ekonomicznej. Bez dokładnej znajomości mapy świata osiągnięcie sukcesu w tej dziedzinie byłoby niemożliwe. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

    

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja