JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2013

Z wielką przyjemnością przekazuję wyniki Konkursu przeprowadzonego w marcu bieżącego roku. Brali w nim udział :

  • Jacek Mendyk z klasy Ia,
  • Miłosz Mazurkiewicz Dubieński
  • Szymon Sendłak z klasy IIa
  • Maria Weinstok i Wojciech Dywan – absolwenci klasy IIIa.

Miłosz Mazurkiewicz-Dubieński z bardzo dobrym wynikiem 128,75 pkt uzyskał V miejsce w województwie wielkopolskim i zabrakło mu jedynie 8 punktów do zakwalifikowania się na międzynarodowy obóz naukowy. Lokata Miłosza jest najwyższą wśród wszystkich uczniów szkół powiatu złotowskiego, którzy w tym roku wzięli udział w konkursie. Maria Weinstok z 96,25 punktami uzyskała wyróżnienie plasując się na XV miejscu wśród trzecioklasistów-uczestników Konkursu w Wielkopolsce. Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy naszym uczniom jeszcze więcej matematycznych pomysłów w przyszłorocznym konkursie, który odbędzie się 20 marca 2014 roku. O tegorocznej edycji Kangura można poczytać na stronie http://www.kangur-mat.pl/ a wyniki są dostępne tu: http://www.kangur.poznan.pl/zwyciezcy

aut. Katarzyna Cielas – nauczycielka matematyki

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

O nas ...

Szkoła ma wieloletnie doświadczenie w kształceniu młodzieży. Nasi absolwenci studiują na znanych uczelniach w kraju i za granicą. Na podstawie wyników badań ankietowych, przeprowadzonych wśród młodzieży i rodziców naszych uczniów, zdecydowana większość uważa, że szkoła jest bezpieczna, a uczniowie są  zadowoleni z podjęcia nauki w naszym Liceum. Misja, wizja i priorytety pracy szkoły. Prezentacja