JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Mikołajki 2013

Mikołajki w naszej szkole odbyły się, nietypowo, 5.12.13 r. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili każdą klasę po kolei, by wręczyć im skromne upominki. Mikołaj, Śnieżynka, Mikołajka, Renifery, Elf, Gwiazda Betlejemska, a nawet żywa choinka, prezent, czy bombka wywoływały uśmiech na twarzy każdego ucznia, jak i również nauczyciela. Klasa, aby dostać słodkości, musiała odśpiewać wybraną kolędę lub piosenkę świąteczną. Utwór  "Przybieżeli do Betlejem!" cieszył się ogromną popularnością. Ale to nie wszystkie przyjemności! Każdy, kto następnego dnia przyszedł w czapce Mikołaja, był zwolniony z odpytywania i pisania niezapowiedzianych kartkówek! Nie znam ucznia, który nie ucieszyłby się z takiego prezentu. Mikołajki przeżyliśmy w miłej, ciepłej, świątecznej atmosferze, a teraz z niecierpliwością czekamy na Święta Bożego Narodzenia. Zdjęcia dostępne w galerii.

 Agnieszka Szopieraj, kl IIIa 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego.