JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Warsztaty chemiczne

14 marca 2014 r.  klasa IIc i IIIc uczestniczyły w warsztatach chemicznych prowadzonych przez kadrę Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia. Warsztaty wieńczył pokaz eksperymentów chemicznych, w którym uczestniczyły wszystkie klasy profilu biologiczno-chemicznego. Zdjęcia z warsztatów w galerii.

 Danuta Kitowska - nauczycielka chemii

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...