JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Sukces absolwenta I L

Do Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny przystępują od wielu lat uczniowie naszej szkoły. Co roku cieszymy się ich dobrymi wynikami, wyróżnieniami. Z wielką dumą informuję, że absolwent klasy III a - Miłosz Mazurkiewicz-Dubieński uzyskał kolejny raz nagrodę za bardzo dobry wynik. Tym razem uplasował się na drugim miejscu w Wielkopolsce. W ubiegłym roku uzyskał piątą lokatę.
Serdecznie gratuluję i życzę wysokich not na egzaminach maturalnych, do których obecnie przystępuje Miłosz.
 
Katarzyna Cielas - nauczycielka matematyki

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego.