JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

O włos od podium

Zespół naszych uczniów z klasy III a w składzie: Dariusz Długołęcki,  Szymon Sendłak, Damian Cybulski, Łukasz Skowiera i Kamil Wójcik w tym roku szkolnym wystartowali w ogólnopolskiej grze ekonomicznej zatytułowanej "Fair Play Bank Geneza" zorganizowanej przez Spółdzielczą Grupę Bankową. Rywalizowało w niej 14 000 graczy zarządzając swoimi bankami, stawiając czoła zdarzeniom losowym. Otarli się o podium, będąc blisko wygrania 10 000 zł i zajęli czwarte miejsce. Za ambitną walkę i niebywałą wiedzę ekonomiczną postanowił ich docenić Zarząd Spółdzielczego Banku w Złotowie, zapraszając na spotkanie i rozmowę. Drużyna i dyrektor I LO otrzymali gratulacje i gadżety od członka Zarządu SBL w Złotowie pana Rafała Płaczka. 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego.