JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Nagrody Starosty dla najlepszych

Dnia 11 czerwca 2014 roku w auli im. Adama Krysińskiego w Starostwie Powiatowym w Złotowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Starosty Złotowskiego dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014.
W uroczystości udział wzięli m.in. Przewodnicząca Rady Powiatu Złotowskiego Jadwiga Harbuzińska-Turek, Starosta Złotowski Ryszard Goławski, Wicestarosta Złotowski Tomasz Fidler, Przewodniczący Komisji Oświaty i Zdrowia Andrzej Pietrzak, Dyrektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Złotowie Wiesław Pachocki, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych powiatu złotowskiego oraz uczniowie wraz z rodzicami.

Uroczystość uświetnił występ uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie.

Z naszej szkoły nagrody Starosty Złotowskiego otrzymali: Małgorzata Nowicka (średnia ocen 5,41), Szymon Sendłak (średnia ocen 5,41) i Miłosz Mazurkiewicz-Dubieński. Należy podkreślić, że nagrodzeni uczniowie wyróżniali się wzorowym zachowaniem oraz szczególnymi osiągnięciami w nauce. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fotografia autorstwa Karola Potapowicza z portalu zlotow.naszemiasto.pl

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego.