JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca 2014 r. o godz. 9:30, w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbędzie się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014, którą poprzedzi msza święta o godz. 8:30.

W godzinach 11:00-15:00 zapraszamy absolwentów do odbioru świadectw maturalnych. Świadectwa będą wręczane przez wychowawców w pokoju nauczycielskim. 

 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego. 

Brązowa Szkoła 2018

  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Złotowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Czytaj więcej ...