JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost

Klasa II c obsadziła szkołę

Znaczna grupa z klasy II c tuż przed końcem roku ubogaciła i wypielęgnowała nasze szkolne rabatki. Za  prace ogrodnicze zabrali się z wielkim zapałem i radością, jak przystało na klasę przyrodniczą. Nasadzili konwalie, bratki, aksamitki. Za zaangażowanie, kwiaty i prace pełne profesjonalizmu serdecznie dziękujemy! 

Lokalizacja naszej szkoły ...

Szkoła mieści się w centrum Złotowa, przy jednej z głównych ulic, prowadzących do dworca kolejowego i autobusowego. W sąsiedztwie Liceum znajdują się: pływalnia Laguna, korty tenisowe, lodowisko (w czasie zimy) i sala Z.C.A.S., na której swoje spektakle wystawia szkolny teatr Matysarek. Złotów jest siedzibą gminy oraz miastem powiatowym, położonym w środkowej części Krajny, nad rzeką Głomią, na północnym krańcu województwa wielkopolskiego.